Модель: T-FACOM-AT6.5X150VE
EAN: 3662424095504
Виробник: FACOM
Waga: 0.135 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: izolowany FACOM AT6.5X150VE
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak izolowany płaski 6,5x1,2mm, 150mm, 1kV AC
Izolowany wkrętak płaski o rozmiarze grota 6,5x1,2 mm został zaprojektowany do prac pod napięciem do 1 kV AC. Narzędzie wyposażono w ostrze o długości 150 mm z czernioną końcówką, zapewniającą odpowiednie dopasowanie do gniazd śrub. Całkowita długość wkrętaka wynosi 270 mm.