Модель: T-FACOM-AT4X100VE
EAN: 3662424095139
Виробник: FACOM
Waga: 0.066 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: izolowany FACOM AT4X100VE
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak płaski 4x0,8mm, izolacja 1kV AC
Wkrętak izolowany FACOM AT4X100VE to narzędzie wyposażone w płaski grot o wymiarach 4x0,8mm. Długość ostrza wynosi 100mm, a całkowita długość narzędzia to 210mm. Ostrze posiada czernioną końcówkę, co zwiększa jego odporność na zużycie w codziennym użytkowaniu.
Konstrukcja narzędzia opiera się na dwukomponentowej, ergonomicznej rękojeści o właściwościach antypoślizgowych. Wkrętak został zaprojektowany do pracy pod napięciem do 1kV AC zgodnie z normami IEC 60900 oraz VDE, co zapewnia bezpieczeństwo przy pracach elektrycznych.