Модель: T-FACOM-AT3.5X75VE
EAN: 3662424094972
Виробник: FACOM
Waga: 0.045 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: izolowany FACOM AT3.5X75VE
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak płaski 3,5x0,6mm, długość ostrza 75mm, izolacja 1kV AC
Wkrętak izolowany przeznaczony do pracy pod napięciem do 1kV AC. Narzędzie wyposażone jest w płaski grot o wymiarach 3,5x0,6mm, wykonany z czernioną końcówką ostrza. Długość części roboczej wynosi 75mm, natomiast długość całkowita narzędzia to 179mm.