Модель: T-FACOM-467B.JP10PB
EAN: 3662424068386
Виробник: FACOM
Waga: 1.317 kg
Відгуки: 0
Klucz-zestaw FACOM 467B.JP10PB
Опис
Zestaw kluczy FACOM 467B.JP10PB
Zestaw 10 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką 8–19mm
W skład kompletu wchodzą klucze o rozmiarach 8mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 16mm, 17mm, 18mm oraz 19mm. Konstrukcja łączy cechy klucza płaskiego z funkcjonalnością grzechotki, co usprawnia pracę w ograniczonych przestrzeniach roboczych.