Модель: T-FACOM-440.JP12APB
Виробник: FACOM
Відгуки: 0
Klucz-zestaw FACOM 440.JP12APB
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zestaw kluczy FACOM 440.JP12APB
Zestaw 12 kluczy płasko-oczkowych 7–19mm
Zestaw zawiera 12 kluczy płasko-oczkowych w rozmiarach 7mm, 8mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm oraz 19mm. Narzędzia przeznaczone są do prac montażowych i serwisowych wymagających obsługi śrub oraz nakrętek w podanych wymiarach.