Amperomierz F&F DMA-1-50-5A
Amperomierz F&F DMA-1-50-5A Amperomierz F&F DMA-1-50-5A Amperomierz F&F DMA-1-50-5A
Модель: T-DMA-1-50-5A
EAN: 5908312591009
Виробник: F&F
Waga: 0.141 kg
Відгуки: 0
Amperomierz F&F DMA-1-50-5A
Опис
Amperomierz F&F DMA-1-50-5A
Pomiar prądu AC 0–50A, montaż na szynę DIN
Cyfrowy amperomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru prądu w sieciach jednofazowych. Urządzenie obsługuje zakres pomiarowy od 0 do 50 A, wykorzystując przy tym metodę pomiaru pośredniego z przekładnikiem prądowym o prądzie wtórnym 5 A. Działa w zakresie częstotliwości pracy od 45 do 55 Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż na szynie DIN, co ułatwia integrację w rozdzielnicach elektrycznych. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 100–265 V AC. Wyświetlacz typu LED posiada trzy cyfry, zapewniając czytelność prezentowanych wyników pomiarowych.