Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Модель: T-PJP3300-IEC-R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.005 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-R
Wtyk bananowy 4mm, nieizolowany, czerwony, mosiądz niklowany
Złącze laboratoryjne w formie wtyku bananowego o średnicy 4 mm służy do tworzenia połączeń pomiarowych. Element wykonano z mosiądzu z powłoką niklowaną, co zapewnia trwałość styku podczas eksploatacji.
Konstrukcja nieizolowana o długości całkowitej 43 mm jest przeznaczona do zastosowań w obwodach o parametrach znamionowych zgodnych z klasą bezpieczeństwa CAT II 300V. Produkt w kolorze czerwonym charakteryzuje się stabilnością mechaniczną przy standardowych pracach laboratoryjnych.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.