Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Модель: T-PJP3300-IEC-N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.005 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm ELECTRO-PJP 3300-IEC-N
Złącze bananowe 4mm wtyk nieizolowane, niklowany mosiądz
Złącze laboratoryjne typu wtyk bananowy 4mm przeznaczone jest do połączeń elektrycznych w układach testowych i pomiarowych. Element wykonany został z mosiądzu z powłoką niklowaną, co zapewnia odpowiednie przewodnictwo oraz odporność na korozję w warunkach laboratoryjnych.
Konstrukcja wtyku jest nieizolowana, a jego całkowita długość wynosi 43mm. Produkt spełnia wymagania normy bezpieczeństwa CAT II 300V, co definiuje zakres jego dopuszczalnej pracy w obwodach elektrycznych. Złącze posiada czarny kolor korpusu.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.