Модель: T-PJP8150-50-200N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.2 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-200N
Опис
Przewód pomiarowy BNC-BNC 50Ω, długość 2m
Przewód pomiarowy RG58 o impedancji 50Ω jest zakończony z obu stron wtykami BNC. Element ten został zaprojektowany do pracy z napięciem znamionowym do 60V DC oraz 30V AC, przy maksymalnym natężeniu prądu wynoszącym 3A.