Модель: T-PJP8150-50-100R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.062 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-100R
Опис
Pomiarowy przewód koncentryczny 50Ω, 1m, złącze BNC
Przewód pomiarowy typu RG58 o długości 1 m wyposażony jest w obustronne wtyki BNC. Konstrukcja zapewnia impedancję 50 Ω, co pozwala na stabilną transmisję sygnału w układach pomiarowych.
Zastosowana izolacja z tworzywa PP oraz czerwony kolor zewnętrzny ułatwiają identyfikację połączeń. Przewód przeznaczony jest do pracy przy napięciu znamionowym 30 V AC oraz 60 V DC, przy maksymalnym prądzie znamionowym wynoszącym 3 A.