Модель: T-PJP8150-50-100N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.062 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-100N
Опис
Przewód pomiarowy BNC-BNC, 1m, 3A, 50Ω
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 8150-50-100N to wysokiej klasy kabel typu RG58 o impedancji 50Ω, wyposażony w złącza BNC umieszczone po obu stronach. Długość całkowita przewodu wynosi 1m, co zapewnia optymalny zasięg w środowiskach laboratoryjnych i diagnostycznych.
Element ten jest przystosowany do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC przy zachowaniu maksymalnego prądu znamionowego na poziomie 3A. Wykorzystany materiał izolacji przewodu to polipropylen (PP), który zapewnia trwałość w warunkach eksploatacyjnych. Całość wykonana jest w kolorze czarnym.