Модель: T-PJP7180-50-200R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.06 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7180-50-200R
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przewód pomiarowy BNC 3A, 50Ω, długość 2m
Przewód pomiarowy o długości 2 metrów został wyposażony w złącze typu wtyk BNC oraz dwa chwytaki haczykowe. Element charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50Ω oraz prądem znamionowym 3A. Komponent jest przeznaczony do pracy przy napięciu znamionowym do 30V AC oraz 60V DC.