Модель: T-PJP7180-50-200N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.051 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7180-50-200N
Опис
Przewód pomiarowy BNC – chwytak haczykowy 50Ω, 2m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7180-50-200N to element wyposażenia o impedancji 50Ω, przeznaczony do zastosowań wymagających transmisji sygnałów przy zachowaniu niskich wartości napięcia. Urządzenie charakteryzuje się napięciem znamionowym do 60V DC oraz 30V AC przy maksymalnym prądzie pracy wynoszącym 3A.