Модель: T-PJP7175-50-200N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.076 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7175-50-200N
Опис
Przewód pomiarowy 30VAC/60VDC, 3A, długość 2m
Przewód pomiarowy marki ELECTRO-PJP o długości 2 metrów został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami pomiarowymi wymagającymi połączenia wtyku BNC z dwoma wtykami bananowymi 4 mm. Komponent charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50 Ω oraz przeznaczony jest do pracy przy napięciu znamionowym 30 V AC i 60 V DC. Maksymalny prąd znamionowy dla tego przewodu wynosi 3 A.