Модель: T-PJP7060MI-50-200N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.069 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7060MI-50-200N
Опис
Pomiar napięcia DC 70V, prąd 3A, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy o długości 2m charakteryzuje się impedancją 50Ω oraz napięciem znamionowym 70V DC. Komponent jest przeznaczony do pracy z prądem znamionowym wynoszącym 3A.
Konstrukcja przewodu obejmuje wtyk BNC oraz dwa wtyki bananowe 4mm. Zestaw utrzymany jest w kolorystyce czarno-czerwonej.