Модель: T-PJP7060MI-50-100N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.494 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7060MI-50-100N
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Pomiar napięcia 70V DC, prąd 3A, złącza BNC-banan
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50Ω oraz długością 1m. Jest to akcesorium zaprojektowane do pracy z napięciem znamionowym do 70V DC oraz prądem znamionowym o wartości 3A.
Budowa przewodu obejmuje wtyk BNC oraz dwa wtyki bananowe o średnicy 4mm. Produkt występuje w kolorystyce czarno-czerwonej, co ułatwia identyfikację polaryzacji podczas wykonywania połączeń w układach pomiarowych.