Модель: T-PJP7050IEC-50-200N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.064 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7050IEC-50-200N
Опис
Przewód pomiarowy BNC–BNC, 3A, długość 2m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 7050IEC-50-200N jest przeznaczony do połączeń sygnałowych w układach pomiarowych. Element wyposażono obustronnie we wtyki typu BNC, co zapewnia kompatybilność z odpowiednimi gniazdami laboratoryjnymi. Całkowita długość przewodu wynosi 2m, a jego impedancja to 50Ω.
Konstrukcja przewodu opartego na izolacji z PVC charakteryzuje się napięciem znamionowym 0,5kV oraz prądem znamionowym 3A. Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 i jest przystosowany do pracy w warunkach CAT I 500V oraz CAT III 150V. Obudowa przewodu wykonana jest w kolorze czarnym.