Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25V
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25V Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25V
Модель: T-PJP2717-IEC-25V
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25V o długości 0,25 m został wykonany z wysokiej jakości izolacją z PVC. Charakteryzuje się przekrojem przewodu wynoszącym 2,5 mm² oraz prądem znamionowym 36 A.
Złącza wtykowe o średnicy 4 mm są w pełni izolowane i wyposażone w gniazda osiowe 4 mm, co umożliwia wygodne łączenie przewodów. Produkt występuje w kolorze zielonym.
Akcesorium jest zgodne z normami bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V, a także EN 60529 i EN 61010-031. Przewód zaprojektowano do pracy w wymagających środowiskach pomiarowych.