Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25R
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25R Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25R
Модель: T-PJP2717-IEC-25R
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Złącza są izolowane i posiadają gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym 36 A oraz przekrojem żyły wynoszącym 2,5 mm².
Zastosowana izolacja wykonana z tworzywa PVC zapewnia wymaganą ochronę w warunkach pomiarowych. Przewód w kolorze czerwonym jest zgodny z normami bezpieczeństwa, w tym EN 61010-031 oraz EN 60529. Urządzenie spełnia wymagania kategorii przepięciowych CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V.