Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2717-IEC-25BL
Модель: T-PJP2717-IEC-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy z wtykami bananowymi 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym umieszczone po obu stronach. Przewód posiada przekrój 2,5 mm² i wykonany jest w izolacji z PVC. Produkt przeznaczony jest do pracy przy prądzie znamionowym wynoszącym 36 A.
Konstrukcja akcesorium spełnia wymogi norm CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V, a także standardów EN 60529 i EN 61010-031. Element wykonany jest w kolorze niebieskim.