Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25V
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25V Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25V
Модель: T-PJP2715-IEC-25V
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 25A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25V jest przeznaczony do pracy pod obciążeniem prądowym do 25A. Konstrukcja kabla o przekroju 1,5mm² wykonana jest z izolacją z PVC, co zapewnia elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas rutynowych czynności serwisowych.
Z obu stron przewodu znajdują się wtyki bananowe 4mm w wersji izolowanej z gniazdem osiowym, umożliwiającym wygodne łączenie szeregowe. Całkowita długość elementu wynosi 0,25m, a kolor izolacji zewnętrznej to zielony.
Komponent spełnia wymagania norm bezpieczeństwa EN 61010-031 oraz EN 60529. Przewód jest przystosowany do pracy w kategoriach pomiarowych CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V.