Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2715-IEC-25J
Модель: T-PJP2715-IEC-25J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.024 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiar prądu do 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach elektrycznych. Został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone obustronnie, co umożliwia wygodne łączenie urządzeń pomiarowych.
Konstrukcja opiera się na przewodzie o przekroju 1,5 mm² z izolacją wykonaną z PVC, zapewniającą odpowiednią elastyczność podczas eksploatacji. Produkt przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu do 25 A oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodne z normami EN 61010-031 oraz EN 60529. Przewód posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Element występuje w kolorze żółtym.