Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2714-IEC-25V
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2714-IEC-25V Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2714-IEC-25V
Модель: T-PJP2714-IEC-25V
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.026 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy marki ELECTRO-PJP o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym wynoszącym 36 A. Przekrój żyły wynosi 2,5 mm², a zastosowana izolacja wykonana jest z silikonu. Produkt charakteryzuje się zielonym kolorem powłoki.
Z obu stron przewodu znajdują się wtyki bananowe o średnicy 4 mm. Złącza są izolowane i wyposażone w gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia łączenie szeregowe. Całość została wykonana zgodnie z normami bezpieczeństwa, w tym CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V, a także EN 60529 i EN 61010-031.