Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25V
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25V Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25V
Модель: T-PJP2317-IEC-25V
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP charakteryzuje się prądem znamionowym 36A oraz przekrojem żyły 2,5mm². Został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach przewodu, co zapewnia kompatybilność ze standardowymi gniazdami laboratoryjnymi. Styki wykonano z mosiądzu i poddano procesowi niklowania w celu ochrony przed utlenianiem.
Izolacja przewodu wykonana z PVC umożliwia pracę w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w normach CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V, a także jest zgodny z normą EN 60529. Całkowita długość przewodu wynosi 0,25m, a jego kolor to zielony.