Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25N
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25N Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25N
Модель: T-PJP2317-IEC-25N
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy pod prądem znamionowym 36 A. Konstrukcja elementu obejmuje obustronne, izolowane wtyki bananowe o średnicy 4 mm. Wykorzystany przewód posiada przekrój 2,5 mm² oraz izolację wykonaną z PVC, co pozwala na użytkowanie w temperaturach od -20°C do 80°C.
Styki elementu wykonano z mosiądzu i poddano procesowi niklowania, co wpływa na parametry połączeniowe. Przewód jest zgodny z normami bezpieczeństwa w kategoriach CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V, a także spełnia wymogi normy EN 60529. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym.