Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2317-IEC-25BL
Модель: T-PJP2317-IEC-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.02 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 2,5 mm² w izolacji z PVC, co umożliwia pracę przy prądzie znamionowym 36 A.
Elementy stykowe wykonano z niklowanego mosiądzu, co zapewnia kontakt elektryczny w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt jest utrzymany w niebieskim kolorze oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normami CAT II 1000V, CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 60529.