Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2315-IEC-25BL
Модель: T-PJP2315-IEC-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.017 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 25A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 1,5 mm² w izolacji wykonanej z PVC. Styki wykonano z mosiądzu i poddano niklowaniu, co zapewnia trwałe połączenie.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 25 A oraz zakresem temperatury pracy od -20 do 80°C. Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa CAT II 1000 V, CAT III 1000 V, CAT IV 600 V oraz EN 60529. Przewód dostępny jest w kolorze niebieskim.