Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25R
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25R Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25R
Модель: T-PJP2314-IEC-25R
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP charakteryzuje się prądem znamionowym 36A oraz przekrojem żyły 2,5mm². Konstrukcja obejmuje izolowane wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach przewodu o długości 0,25m. Zastosowane materiały obejmują izolację z silikonu, natomiast styki wykonano z niklowanego mosiądzu.
Produkt spełnia wymagania norm CAT II 1000V, CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 60529. Przewód jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Dostępny w kolorze czerwonym element znajduje zastosowanie w układach pomiarowych wymagających transmisji wysokiego prądu przy zachowaniu odpowiedniej klasy bezpieczeństwa.