Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2314-IEC-25BL
Модель: T-PJP2314-IEC-25BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.02 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A z wtykami bananowymi 4mm, 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Przekrój przewodu wynosi 2,5 mm², co pozwala na pracę przy prądzie znamionowym 36 A. Konstrukcja opiera się na stykach wykonanych z mosiądzu z niklowaną powłoką, co zapewnia odpowiednią przewodność.
Zastosowana izolacja silikonowa umożliwia pracę urządzenia w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt jest w pełni kompatybilny z normami bezpieczeństwa CAT II 1000 V, CAT III 1000 V oraz CAT IV 600 V, a także spełnia wymagania normy EN 60529. Przewód w kolorze niebieskim jest przeznaczony do zastosowań pomiarowych wymagających izolowanych połączeń.