Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50R
Модель: T-PJP2217/600V-50R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym po obu stronach, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Przewód o przekroju 2,5 mm² posiada izolację wykonaną z PVC, zapewniającą odpowiednią giętkość i ochronę w temperaturach od -20°C do 80°C.
Element ten spełnia wymogi normy EN 61010 dla kategorii pomiarowej CAT II 600V. Konstrukcja złącza oraz wykorzystane materiały izolacyjne przekładają się na parametry użytkowe w warunkach laboratoryjnych. Produkt jest dostępny w kolorze czerwonym.