Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50N
Модель: T-PJP2217/600V-50N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, 0,5m, złącza bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m przeznaczony do pracy z prądem znamionowym 36 A oraz napięciem do 0,6 kV. Przewód o przekroju 2,5 mm² wyposażono w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone po obu stronach kabla.
Zastosowana izolacja z PVC pozwala na eksploatację w zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Produkt charakteryzuje się czarnym kolorem zewnętrznym i jest zgodny z normą EN 61010, spełniając wymagania kategorii pomiarowej CAT II 600 V.