Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2217/600V-50BL
Модель: T-PJP2217/600V-50BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.034 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy z wtykami bananowymi 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 36 A oraz napięciem do 0,6 kV. Wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe 4 mm, które posiadają zintegrowane gniazdo osiowe 4 mm, co umożliwia rozszerzenie układu pomiarowego.
Konstrukcja opiera się na przewodzie o przekroju 2,5 mm² z izolacją wykonaną z PVC, co zapewnia elastyczność w zakresie temperatur pracy od -20°C do 80°C. Produkt jest zgodny z normą EN 61010 oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa kategorii CAT II 600V.