Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50R
Модель: T-PJP2214/600V-50R
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP o długości 0,5 metra jest przeznaczony do pracy w obwodach o napięciu znamionowym do 0,6 kV i natężeniu prądu do 36 A. Konstrukcja przewodu opiera się na przekroju 2,5 mm² z izolacją wykonaną z silikonu, co umożliwia eksploatację w zakresie temperatur od -20°C do 80°C.
Z obu stron przewodu znajdują się izolowane wtyki bananowe 4 mm, wyposażone w dodatkowe gniazda osiowe 4 mm umożliwiające łączenie szeregowe. Produkt zapewnia zgodność z normą EN 61010 oraz kategorią pomiarową CAT II 600 V. Element dostępny jest w kolorze czerwonym.