Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50N
Модель: T-PJP2214/600V-50N
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 36 A oraz napięciem do 0,6 kV. Wyposażony jest po obu stronach w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Zastosowany przekrój żyły wynosi 2,5 mm², a izolacja wykonana została z elastycznego silikonu.
Konstrukcja przewodu zapewnia bezpieczną pracę w zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Komponent jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii pomiarowej CAT II 600 V. Całość utrzymana jest w kolorze czarnym.