Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-50J
Модель: T-PJP2214/600V-50J
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP o długości 0,5 m przeznaczony jest do transmisji sygnałów elektrycznych w układach pomiarowych. Wyposażony został w wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach przewodu, które posiadają izolowaną konstrukcję z dodatkowym gniazdem osiowym 4 mm.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Przekrój przewodu wynosi 2,5 mm², a jego izolacja została wykonana z silikonu, co zapewnia elastyczność w zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C.
Produkt jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód dostępny jest w kolorze żółtym.