Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-25V
Модель: T-PJP2214/600V-25V
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 36A, 0,25m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wykonany w standardzie 36 A oraz 0,6 kV. Wyposażony jest w wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach przewodu, które posiadają konstrukcję izolowaną z gniazdem osiowym 4 mm. Przekrój żyły wynosi 2,5 mm², a do budowy zewnętrznej wykorzystano silikonową izolację w kolorze zielonym.
Element ten spełnia wymagania normy EN 61010 oraz kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V. Parametry pracy pozwalają na użytkowanie przewodu w szerokim zakresie temperatur od -20°C do 80°C.