Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-25J
Модель: T-PJP2214/600V-25J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.025 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Pomiar napięcia do 600V, prąd znamionowy 36A, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25m wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe 4mm. Złącza posiadają izolację oraz zintegrowane gniazda osiowe 4mm, co zwiększa funkcjonalność podczas łączenia elementów pomiarowych. Przewód o przekroju 2,5mm² wykonany jest w izolacji silikonowej, która zapewnia elastyczność w zakresie temperatur pracy od -20°C do 80°C.
Element charakteryzuje się parametrami znamionowymi na poziomie 36A dla natężenia prądu oraz 0,6kV dla napięcia. Produkt spełnia wymogi normy EN 61010 i jest przystosowany do pracy w środowisku o klasyfikacji bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód dostępny jest w kolorze żółtym.