Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-100J
Модель: T-PJP2214/600V-100J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.051 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 1m, 36A, wtyk bananowy 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony w wtyki bananowe 4 mm z obu stron. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 36 A oraz przekrojem przewodu wynoszącym 2,5 mm². Konstrukcja złącza jest izolowana i posiada dodatkowe gniazdo osiowe 4 mm.
Izolacja wykonana z silikonu zapewnia pracę w zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Przewód w kolorze żółtym jest przeznaczony do pracy przy napięciu znamionowym 0,6 kV.
Produkt wykazuje zgodność z normą EN 61010 oraz spełnia wymogi kategorii bezpieczeństwa CAT II 600V.