Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2214/600V-100BL
Модель: T-PJP2214/600V-100BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.05 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przewód pomiarowy 36A, 1m, złącza bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym po obu stronach. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 2,5 mm² w izolacji silikonowej, co pozwala na pracę w temperaturach od -20 do 80°C.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 36 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Przewód w kolorze niebieskim jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymogi kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V.