Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-50V
Модель: T-PJP2212/600V-50V
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.028 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 20A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym wynoszącym 20 A przy napięciu znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe o średnicy 4 mm, które posiadają izolację oraz gniazda osiowe 4 mm. Produkt wykonano z przewodu o przekroju 1 mm² w izolacji z PVC.
Komponent spełnia wymogi normy EN 61010 i jest przystosowany do pracy w kategorii pomiarowej CAT II 600 V. Przewód w kolorze zielonym może być eksploatowany w zakresie temperatur roboczych od -20 do 80°C.