Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-25V
Модель: T-PJP2212/600V-25V
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 20A, 0,25m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został przystosowany do pracy z prądem znamionowym 20 A oraz napięciem do 0,6 kV. Wyposażony jest po obu stronach we wtyki bananowe 4 mm, które posiadają izolację oraz zintegrowane gniazda osiowe 4 mm.
Przewód o przekroju 1 mm² posiada izolację wykonaną z PVC, co pozwala na użytkowanie w temperaturach od -20°C do 80°C. Produkt jest w kolorze zielonym i spełnia wymagania normy EN 61010 oraz kategorii bezpieczeństwa CAT II 600V.