Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-25R
Модель: T-PJP2212/600V-25R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiar prądu do 20A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami wyposażonymi w standardowe gniazda bananowe 4 mm. Konstrukcja przewodu o przekroju 1 mm² umożliwia przesył prądu znamionowego do 20 A przy napięciu znamionowym 0,6 kV.
Złącza wtykowe po obu stronach przewodu posiadają izolację oraz gniazda osiowe 4 mm. Izolacja zewnętrzna przewodu wykonana jest z PVC, co pozwala na jego eksploatację w zakresie temperatur od -20 do 80°C.
Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 i charakteryzuje się kategorią bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód występuje w kolorze czerwonym.