Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2212/600V-100BL
Модель: T-PJP2212/600V-100BL
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.039 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przewód pomiarowy 20A, wtyk bananowy 4mm, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 metra został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 20 A oraz napięciem znamionowym do 0,6 kV. Wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe o średnicy 4 mm, które posiadają konstrukcję izolowaną oraz zintegrowane gniazdo osiowe 4 mm.
Konstrukcja przewodu opiera się na żyłach o przekroju 1 mm² zabezpieczonych izolacją wykonaną z materiału PVC. Element jest przystosowany do eksploatacji w szerokim zakresie temperatur roboczych wynoszącym od -20°C do 80°C. Wykonanie w kolorze niebieskim pozwala na łatwą identyfikację obwodów.
Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 oraz posiada kategorię bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód jest przeznaczony do połączeń w układach pomiarowych wymagających wysokiej przewodności prądowej przy zachowaniu standardów ochrony użytkownika.