Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-50J
Модель: T-PJP2211/600V-50J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 12A, długość 0,5m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone obustronnie. Konstrukcja bazuje na przewodzie o przekroju 0,75 mm² z elastyczną izolacją silikonową, co zapewnia trwałość w zakresie temperatur pracy od -20 do 80°C.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza zgodność z normą EN 61010 oraz klasyfikacja CAT II 600 V. Produkt wykonany jest w kolorze żółtym.