Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-25R
Модель: T-PJP2211/600V-25R
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiarowy przewód 0,25m, 12A, 0,6kV, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został wykonany w czerwonym kolorze z wykorzystaniem izolacji silikonowej. Model posiada przekrój przewodu wynoszący 0,75 mm² i jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 80°C.
Konstrukcja oparta jest na obustronnie zakończonych wtykach bananowych 4 mm, które są izolowane i wyposażone w gniazdo osiowe 4 mm. Parametry elektryczne zapewniają prąd znamionowy na poziomie 12 A oraz napięcie znamionowe 0,6 kV.
Produkt spełnia wymogi normy EN 61010 w kategorii bezpieczeństwa CAT II 600V. Dzięki zastosowanej izolacji silikonowej, przewód charakteryzuje się elastycznością podczas wykonywania prac pomiarowych.