Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-25N
Модель: T-PJP2211/600V-25N
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 0,25m, wtyki bananowe 4mm, 12A
Przewód pomiarowy o długości 0,25m został zaprojektowany do prac z prądem znamionowym do 12A oraz napięciem znamionowym 0,6kV. Wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe 4mm z gniazdem osiowym, co pozwala na rozbudowę układu pomiarowego. Przekrój przewodu wynosi 0,75mm².
Izolacja wykonana z silikonu zapewnia elastyczność oraz odporność na temperatury w zakresie od -20 do 80°C. Przewód w kolorze czarnym jest zgodny z normą EN 61010 i posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT II 600V.