Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-25J
Модель: T-PJP2211/600V-25J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.022 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 12A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami wyposażonymi w standardowe gniazda bananowe 4 mm. Wyposażony jest w obustronne wtyki bananowe 4 mm, które posiadają izolację oraz zintegrowane gniazdo osiowe, co umożliwia wygodne łączenie szeregowe. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV.
Konstrukcja przewodu opiera się na żyle o przekroju 0,75 mm², która została pokryta elastyczną izolacją silikonową. Zastosowane materiały pozwalają na użytkowanie elementu w zakresie temperatur od -20°C do 80°C. Przewód w kolorze żółtym jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V.