Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2211/600V-100V
Модель: T-PJP2211/600V-100V
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.037 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 12A, 1m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1m charakteryzuje się prądem znamionowym 12A oraz napięciem znamionowym 0,6kV. Konstrukcja bazuje na wtykach bananowych 4mm umieszczonych obustronnie, które posiadają izolowaną budowę z dodatkowym gniazdem osiowym 4mm.
Do wykonania przewodu o przekroju 0,75mm² wykorzystano izolację silikonową, co umożliwia pracę w zakresie temperatur od -20 do 80°C. Produkt w kolorze zielonym spełnia wymagania normy EN 61010 i jest zgodny z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600V.