Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-50J
Модель: T-PJP2210/600V-50J
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.026 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 12A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do współpracy z gniazdami o średnicy 4 mm. Wyposażony jest w obustronne wtyki bananowe typu izolowanego, które dodatkowo posiadają gniazdo osiowe 4 mm. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym na poziomie 12 A oraz przekrojem żyły wynoszącym 0,75 mm².
Izolacja przewodu wykonana jest z PVC, co pozwala na użytkowanie w temperaturach otoczenia od -20°C do 80°C. Komponent jest przystosowany do pracy przy napięciu znamionowym 0,6 kV. Parametry użytkowe oraz bezpieczeństwo eksploatacji potwierdza zgodność z normą EN 61010 oraz kategoria pomiarowa CAT II 600V. Przewód dostępny jest w kolorze żółtym.