Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25V
Модель: T-PJP2210/600V-25V
Виробник: ELECTRO-PJP
Waga: 0.021 kg
Відгуки: 0
Опис
Przewód pomiarowy 12A, 0,25m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym 12 A oraz napięciem znamionowym 0,6 kV. Wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm z gniazdem osiowym, umieszczone na obu końcach kabla. Konstrukcja przewodu opiera się na żyłach o przekroju 0,75 mm² w izolacji wykonanej z PVC.
Element ten spełnia wymogi normy EN 61010 i jest zgodny z kategorią bezpieczeństwa CAT II 600V. Przewód charakteryzuje się odpornością na pracę w temperaturze od -20 do 80°C. Produkt dostępny jest w kolorze zielonym.